text.skipToContent text.skipToNavigation

Údržba, Opravy & Provoz (MRO)

Údržba, opravy a servis

Keller & Kalmbach poskytuje svým zákazníkům vysoce kvalitní produkty a k nim odpovídající logistická řešení nejen pro výrobu, ale také pro údržbu, opravy a servis.

Produkty MRO

Od A jako akumulátorový šroubovák po Z jako závitová tyč 

Nabízíme vám rozsáhlý sortiment materiálů pro údržbu, provozních, náhradních a spotřebních dílů, jako jsou např. 

Naše nabídka produktů zahrnuje přes 100 000 standardních položek, které pro vás máme připravené v našem skladu. V rámci logistického řešení nabízíme i další produkty.

Logistická řešení MRO

Správné řešení pro každou oblast použití

Šetrné výdaje za materiál, možnosti uskladnění i automatizovaných doplňkových objednávek zboží MRO, to jsou základní předpoklady pro hospodárnou výrobu a údržbu.

Nabízíme vám spolehlivá a všestranná logistická řešení MRO, která jsou speciálně nastavená pro vaši oblast použití a zajišťují efektivní pracovní procesy. Vedle mobilních systémů je přitom využíván náš skladový systém KKL® a nový výdejový systém takeLOG® (11 různých výdejových automatů MRO).

Veškeré systémy je možné navzájem individuálně kombinovat. Jsou vybavené nejmodernější přenosovou a komunikační technikou (RFID, NFC atd.), což zaručuje rychlé vydávání a opětovný nákup materiálu podle konkrétních potřeb. Vaší výhodou je přitom možnost individuálně nastavit přístupová oprávnění a komplexní statistiky.